SERVICE

Das Segel hat ein Riss, oder grosses Loch? Segellatentasche durchgescheuert? Achterliek (Hinterkante) flattert? Gurtzeug druckt? Neue Klettverschluss fällig?

Egal! Alles wird von mir fachmännisch repariert. Auch kleine Reparaturen/Check am Drachen. In VEGA Drachenbau Austria-Qualität, seit 1975.

Ich stehe für höchste Qualität und perfekte Segelverarbeitung zu einem äußerst günstigen Preis.

Einfach anrufen +43 680 32 490 40, Facebook Nachricht oder eine Mail schreiben  pawelvega@gmail.com   um einen Termin zu vereinbaren. Standort, 80 km nordlich von Wien.

=============================================================

Zapraszam do mojego warsztatu lotniowego i szwalni. Wykonuję przeglądy i naprawy lotni oraz sprzętu UL. Na zamówienie szyję także nowe żagle i pokrycia do lotni. 

Każdy pilot sam odpowiada za stan techniczny swojej lotni. Lotnia to w miarę prosta konstrukcja i może się wydawać, że to żaden problem np. zrobić przegląd. Zgadzam się, można. Jednak lotnia jest bardzo wrażliwa na nawet minimalne zmiany parametrów technicznych jak długość linki, grubość ścianki rury itp. Czasem są to tylko milimetry czy stopień, ale efekty mogą wpłynąć na właściwości lotne a co gorsza także na bezpieczeństwo. Dlatego czasem lepiej oddać sprzęt do fachowego serwisu lub przynajmniej zasięgnąć porady u kogoś, kto się na tym zna. 

A że troszkę doświadczenia mam w tym fachu, więc zapraszam do przedstawiania swoich sprzętowych problemów i zadawania pytań. Postaram się w miarę możliwości na wszystkie odpowiedzieć i pomóc.